ماشین اصلاح مسافرتی پرومکس مدل M900

محصول جدید

ماشین اصلاح مسافرتی پرومکس مدل M900

69,000 تومان

69,000 تومان به ازای 1

مدل انتخابی موجود نداریم

ماشین‌های اصلاح مو کوچک عموماً با دو هدف توسط شرکت‌های مختلف ساخته می‌شوند. تعدادی از این ماشین‌ها به‌عنوان وسیله‌ای مسافرتی که جای کمی اشغال می‌کند مناسب هستند ولی تعدادی دیگر ابزارهای حرفه‌ای برای انجام ریزه‌کاری‌های اصلاح سر و صورت هستند.

ماشین اصلاح مو مسافرتی پرومکس مدل M900 را می‌توان دستگاهی مسافرتی دانست که اندازه‌ای برابر کف دست دارد و به‌راحتی در کیف و چمدان جا می‌شود. انرژی دستگاه از یک عدد باتری قلمی آن تأمین می‌شود بنابراین نمی‌توان انتظار قدرت اصلاح بالا از آن داشت و برای خط انداختن و مرتب کردن موهای دور گردن و ریش و سبیل مناسب است.

کاربرد این دستگاه انجام ریزه کاری ها است و نه اصلاح کامل سر و صورت

البته دو عدد شانه‌ی اصلاح نیز همراه آن ارائه شده که برای کوتاه کردن موها در اندازه‌های ۳ و ۶ میلی‌متر مناسب‌اند. تیغه‌ی تریمر را تنها با باز کردن پیچ‌های آن می‌توان از دستگاه جدا کرد اما برای تمیز کردن خرده‌های مو از روی تیغه می‌توان از برس تمیزکننده‌ای که داخل جعبه ارائه شده استفاده کرد. خوشبختانه برای راه‌اندازی ماشین اصلاح تنها به یک باتری قلمی احتیاج است که آن هم البته داخل جعبه وجود دارد و با تمام شدن آن به‌راحتی قابل تعویض است.

از ویژگی‌های M900 که عبور کنیم باید به قیمت مقرون‌به‌صرفه‌ی آن اشاره کرد که ارزان‌ترین ماشین اصلاحی است که ما تا به این لحظه دیده‌ایم. بنابراین می‌توان به‌عنوان وسیله‌ای کمکی و نه به‌عنوان ماشین اصلاح اصلی برای اصلاح و مرتب کردن موهای سر و صورت و حتی بدن مورد استفاده قرار بگیرد.

نکات مهم:

۱- هنگام استفاده برای بار اول حتما تیغه دستگاه را با روغندانی که در بسته بندی دستگاه موجود است روغن کاری کنید و اطمینان حاصل کنیدکه روغن به صورت کامل بین تیغه ها برود. انجام اینکار باعث افزایش سرعت تا دو برابر میشود.

۲- ممکن است بر اثر استفاده کم، تیغه ها دچار خشک شدگی شوند، و تیغه های دستگاه به هم بچسبند . در اینصورت ابتدا کمی روغن به تیغه ها بمالید و سپس با ناخن تیغه بالایی را فشار دهید تا آزاد شود.

۳- این دستگاه انرژی زیادی میگیرد به همین علت حتما از باتری های آلکالاین استفاده کنید.

  • عملکرد با باتری(استفاده از باتری آلکالاین توصیه میشود)
  • جنس تیغه : فولاد
  • بسیار مناسب در آرایشگاه جهت ایجاد خط ریش و آنکادر کردن
  • بسیار سبک و کم حجم
  • ۲ شانه اصلاح پلاستیکی
  • لوازم جانبی: شانه اصلاح پلاستیکی، فرچه تمیز کردن دستگاه، روغندان

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

ماشین اصلاح مسافرتی پرومکس مدل M900

ماشین اصلاح مسافرتی پرومکس مدل M900

ماشین اصلاح مسافرتی پرومکس مدل M900

مــحصولات مرتبط